1. Anasayfa
  2. Kredi Notu

Finansbank Kredi Notu Öğrenme


0

Bir çok ürün ve hizmet sunmakta olan banka kurumlarının bu hizmetler yanı sıra bireylere sunmakta olduğu başkaca olanaklarda söz konusudur. Özellikle aniden doğmakta olan nakit ihtiyaçlar doğrultusunda bankacılık sektörüne ait ürünler arasında bulunmakta olan kredi ürünlerine yapılacak olan başvuru işlemleri aşamasında ön şart olarak belirlenen kredi notu öğrenme  gibi olanaklar sunulabilmektedir.

Ülkemizdeki bankacılık kurumlarına ait sayıların giderek çoğalması göz önünde bulundurulduğunda hizmetlerinde giderek çeşitlenmesi yadsınamaz bir durumdur. Bu işlemi yapmakta olan banka kurumları arasında öncelikli olarak yerini almakta olan Finansbank’ın bu uygulamasından yararlanabilmek adına öncelikli olarak ilgili bankanın müşterisi olmak gerekmektedir.

Finansbank Kredi Notu Öğrenme

Finansbank müşterisi olduktan sonra kendi adınıza almış olduğunuz kredi kartı yada hesap numarası adı altında internet bankacılığı için başvuru yaparak almış olduğunuz şifre ile Finansbank internet bankacılığı aracılığı ile giriş yapılarak sayfanın sol kısmında bulunan tüm işlemler seçeneğini seçtikten sonra risk raporu butonuna tıklayın. Ancak bütün bu işlemi yapabilmek adına hesabınızda yada kredi kartı limitinizde belirli miktarda bir ücretin bulunması gerekmektedir. Çünkü işlem sayfasında bulunmakta olan risk raporunun alınabilmesi için belirli bir ücretin alınması gerekmektedir. Böylelikle ilgili sayfaya bedeli ödedikten sonra kendinize ait Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık numaranız ile giriş yapılarak istenilen kredi notunun öğrenimi sağlanmış olmaktadır.

kredi notu öğrenme
kredi notu öğrenme

SMS İle Finansbank Kredi Notu Sorgulama

Yalnızca internet şubesi aracılığı ile öğrenim yapılmayarak Finansbank’a ait sms numarasına cep telefonunuz aracılığı ile mesaj bölümüne giriş yaparak büyük harfler ile KR yazdıktan sonra ilgili finans kurumuna ait kredi kartının son 4 hanesini bir boşluk bırakarak yazdıktan sonra 2273 numaralı telefona belirli bir mesaj gönderim ücreti karşılığında mesaj gönderimi yaptıktan sonra oldukça kısa bir sürede tarafınıza gönderilecek olan cevabi mesajı beklemeniz yeterli olacaktır. Böylelikle bir an önce öğrenebilmekte olan kredi notu neticesinde kredi talebinizi büyük bir bilinçli bir şekilde yapabilmekte nakit ihtiyaçlarınıza büyük bir kolaylık ile cevap alabilmektedir.

İlginizi Çekebilir
Kredi Notu Kaç Olmalı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir