1. Anasayfa
  2. Güncel Finans Haberleri

Paycell Kart Limiti Hazır! 10 Soruda Paycell


0

Turkcell tarafından kullanıma sunulan Paycell kart limiti ile artık market alışverişlerinizi temassız olarak yapabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik Paycell Kart sadece Turkcell abonelerine özel bir hizmet olmayıp herkesin kullanımına açıktır.

Oldukça geniş kullanım alanına sahip olan Paycell kart hakkında detaylı bir araştırma yaptık ve pek çok sorunun yanıtına cevap aradık. Paycell kart nedir, Paycell kart limiti ne işe yarar? Paycell sanal kart oluşturma, Paycell para yükleme dışında gördük ki pek çok kişi Paycell 500 TL limit nedir, Paycell limit arttırma nasıl yapılır sorularının da cevabını merak etmekte.

Paycell Kart Nedir, Paycell Kart Limiti Ne İşe Yarar?

Paycell kart ismini ilk kez duyan kişiler için öncelikli olarak Paycell kart nedir, ne işe yarar sorusunu yanıtlamak doğru olacak. Ödeme platformu olarak tasarlanan Paycell uygulaması ile kayıt ettiğiniz banka ya da kredi kartlarınızla hızlı ve güvenli alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Uçtan uca güvenli bir koruma sağlayan Paycell kart ile tüm alışverişlerinizi bir kart ile yapabilir hatta Paycell sanal kart oluşturabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde Paycell kart limiti ile Paycell anlaşmalı Shell, Zubizu mobil, Turkcell ve şok marketlerde avantajlı kampanyalar ile kullanma olanağına sahip olacaksınız.

ABD Hisse seneti almak istiyorsunuz ama nasıl? İşte size mükemmel bir rehber: Yatırıma yön veren Midas Güvenilir mi? Tam Kapsamlı Midas Hakkında Bilgi  Burada…

Paycell Kart Nerden Alabilirim, Kaç Tl?

Paycell kartı Şok marketlerden 5 TL karşılığı alabilirsiniz. Migros da ve Hepsi Burada da dönem dönem Paycell kart satışı yapılmakta olup fiziksel olarak kart kullanmaya ihtiyacınız yok ise Paycell uygulaması içerisinden sanal kart oluşturabilirsiniz. Üstelik sanal kartınız ile temassız alışveriş yapma imkanı da sunulmakta.

Paycell Kart Aylık Ücreti Ne Kadar?

Paycell kart limiti ile size sunulan tüm hizmetlerde aylık 2,49 TL ücret kesimi yapılmaktadır. Bunun dışında Paycell Hazır limit kullanımı yapılmışsa kullanım başına tutar üzerinden %6 oranında hazır limit kullanım bedeli kesilmektedir.

Turkcell aboneleri Paycell kullanımı ile mobil ödeme üyeliklerini açmış olurlar. Bu nedenle de 3 ayda bir olmak üzere 6,99 TL mobil ödeme üyeliği dışında 1 TL de aylık kullanım bedeli kesilmektedir.

Paycell 500 TL Limit Nedir, Hazır Limit Kimlere Verilir?

uygun banka kredisi| Paycell Kart nedir| Paycell 500 TL Limit Nedir, Hazır Limit Kimlere Verilir?
Uygun Banka Kredisi| Paycell Kart nedir| Paycell 500 TL Limit Nedir, Hazır Limit Kimlere Verilir?

Paycell kullanıcıları şayet Turkcell aboneleri ise faturalarına yansıtılmak kaydı ile Paycell 500 TL limit sahibi olmaktadırlar. Bu limitin yarısını Paycell sanal kartına aktararak alışveriş yapabildikleri gibi anlaşmalı olunan Turkcell, Shell ve Zubizu da Paycell ödeme noktası üzerinden kullanabilmektedirler.

Her fatura kesiminde yapılan hazır limit kullanımları faturaya yansıtılmakta ve Paycell hazır limit 500 TL olarak yenilenmektedir. Paycell kart limiti üzerinden Paycell sanal karta aktarım yapılan her tutar için % 6 oranında hazır limit kullanım bedeli yansıtılır.

Paycell Hazır Limit Nasıl Arttırılır?

Turkcell abonelerine kredi şeklinde sunulan Paycell hazır limit artırımı için Turkcell mağazalarına gidilmesi ve kimlik ile adres teyidinin yapılması gereklidir. Başvuru esnasında geçerli bir kimlik ve adres teyidi için ikametgah belgesi ya da adınıza kayıtlı bir faturanın ibrazı istenmektedir.

Paycell Karttan Para Çekilir Mi? Para Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Paycell kartınız mevcut ise dilediğiniz banka ATM’sinden ya da PTT Matiklerden Paycell para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde banka ATM’lerinden Para yükleme işlemi yapabileceğiniz gibi Banka havalesi ya da Paycell uygulaması içerisinden kredi kartı ile yükleme imkanınız bulunmaktadır.

Paycell Para Transferi Nasıl Yapılır?

Paycell aracılığı ile para transferi yapmak istediğinizde uygulama içerisinde yer alan “Para Gönder” kısmını kullanmanız gereklidir. Bu seçenek vasıtası ile istediğiniz numaraya Paycell para transferi yapabilirsiniz. Gönderim sonrası alıcıya SMS ile Paycell para transferi bilgisi iletilecektir.

Paycell Kart İle Limitin Hazır!!!

Paycell Kart Limiti ve Paycell Kart kullanımına yönelik bilgiler içeren bu yazımızda en sık sorulan aşağıdaki sorulara yanıt vermek istedik. Sizlerin de merak ettiği ve bizlere sormak istediği sorular var ise yorum kısmından bize iletmenizi rica ederiz.

[togglegroup type=”popout”]

[/togglegroup]

İlginizi Çekebilir
Sanal Kart Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir