1. Anasayfa
  2. Kripto Paralar

StormGain Nedir, Mining İşlemi Nasıl Yapılır?


0

StormGain, son dönemin en popüler kripto para borsalarından biri olarak kabul edilmektedir. Popüler borsa içerisinde çeşitli kripto para birimleri mevcuttur. Kullanıcılar, farklı kripto para birimlerinden istediğini satın alabilmektedir. Ayrıca, kripto para borsasında kaldıraçlı bir sistemde mevcuttur. Borsa kullanıcıları, kaldıraçlı sistemi kullanarak gelirlerini yükseltebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra kripto para borsasının özel bir uygulaması da bulunmaktadır. Kullanıcılar, söz konusu uygulamayı kullanarak Bitcoin madenciliği yapabilmektedir. Ücretsiz olarak yapılan mining işlemiyle haftada 5 dolara kadar Bitcoin kazanılabilmektedir. Peki, StormGain nedir, mining işlemi nasıl yapılır, avantajları nelerdir? Dilerseniz, merak edilen bu sorunun yanıtını en kapsamlı bir şekilde birlikte inceleyelim.

StormGain Nedir?

StormGain, geçtiğimiz yıllar içerisinde kullanıma sunulan ve özel avantajları bulunan bir kripto para borsasıdır. Kısa bir süre içerisinde popüler hale gelen bu kripto para borsası, “Finans Komisyonu Blok Zinciri Birliği” üyesi de olmuştur. Aktif olarak 120.000 kullanıcısı bulunan kripto para borsası, aynı zamanda The European tarafından yılın borsası olarak gösterilmiştir.

Söz konusu borsada, farklı kripto para birimleri de mevcuttur. Kullanıcılar, borsa içerisinde yer alan kripto para birimlerinden herhangi birini satın alabilmektedir. Satın alınan bu kripto para birimlerinde de kaldıraç sistemi uygulanabilmektedir.

Yüzden farklı ülkede faaliyet gösteren söz konusu kripto para borsasında 200X miktarına kadar kaldıraç uygulanabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra kripto para borsasının oldukça önemli partnerleri de bulunmaktadır. Bu partnerlerin içerisinde ise Lazio ve Newcastle Uneted futbol takımları da mevcuttur.

StormGain Borsasında Hangi Kripto Para Birimleri Mevcuttur?

StormGain borsası, son dönemin dikkat çeken girişimlerinden biridir. Kısa süre içerisinde popüler olan bu borsa da farklı türlerde kripto para birimleri mevcuttur. Kullanıcılar; Bitcoin, USDT, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ripple gibi önemli para birimlerine yatırım yapabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra söz konusu borsanın Simplex ödeme yöntemiyle de özel bir anlaşması mevcuttur.

Simplex ödeme yöntemiyle yapılan anlaşma neticesinde kullanıcılar, kredi kartı ile ödeme yapabilmektedir. Üstelik kredi kartı ile yapılan yatırımlarda da komisyon oranı %0 olarak belirlenmiştir.

StormGain Borsasında Minimum Para Yatırma Limiti Ne Kadardır?

StormGain borsası Türkiye ile de çalışmaktadır. Türkiye de yer alan kullanıcılar, söz konusu borsaya minimum 300 TL’lik yatırım yapabilmektedir. Maksimum para yatırma limiti ise 500.000 TL olarak açıklanmıştır.

Tüm bunların yanı sıra bu borsada 10 dolarlık komisyonda alınmaktadır. Ayrıca kullanıcılar, bu borsaya para yatırmadan önce Demo hesabı açabilmekte ve sanal parayla da denemeler yapabilmektedir.

StormGain Demo Hesabı Nasıl Açılır?

StormGain borsası üzerinden işlem yapmadan önce Demo hesabı açabilirsiniz. Demo hesabı açarak, söz konusu sistemi deneyebilir ve sanal para ile yatırım yapabilirsiniz. Kripto para borsasında açılan hesabın limiti ise 50.000 Dolar olarak belirlenmiştir. Hesap açma işlemi için söz konusu kripto para borsasının resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve üyelik işlemlerini başlatabilirsiniz.

Kripto Para Borsasına Nasıl Üye Olabilirim?

StormGain Nedir, Mining İşlemi Nasıl Yapılır?

StormGain üyelik işlemleri, son derece kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Söz konusu borsaya üye olabilmek için kripto para borsasının resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, borsanın resmi mobil uygulamaları üzerinden de üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra üyelik işlemlerini gerçekleştirebilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanarak  kripto para borsasına üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerini başarıyla tamamlayabilmek için mail adresinizi ve cep telefonu numaranızı sisteme doğru bir şekilde girmelisiniz. Eğer, daha önce elde ettiğiniz promosyon kodunuz var ise onu da üyelik ekranında mutlaka belirtmelisiniz.

StormGain Borsasında Kripto Para Nasıl Alınır?

StormGain para yatırma işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Sizlerde aşağıda anlatılan adımları takip ederek borsanın resmi internet sitesi üzerinden para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşte, adım adım para yatırma işlemleri…

1.     Kredi Kartı Kullanarak Para Yatırma İşlemi

Kredi kartınız üzerinden para yatırma işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak hesabınıza girmeniz gerekmektedir. Hesabınıza girdikten sonra karşınıza gelecek olan ekranda “Kredi Kartınızla Kripto Para Satın Al” butonuna basınız. Ardından karşınıza gelecek olan ekranı doldurunuz ve işlemi tamamlayınız.

2.     Simplex Kullanarak Para Yatırma İşlemi

Simplex kullanarak para yatırma işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak hesabınıza girmeniz gerekmektedir. Ardından emir özetleri sayfasını incelemeli ve kart bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmalısınız. Tüm bu adımları gerçekleştirdikten sonra fatura ve iletişim bilgilerinizi sisteme girmelisiniz. Daha sonra “Şimdi Öde” butonuna basarak işlemi sonlandırmalısınız.

3.     Standart Para Yatırma İşlemi

Kripto para borsasına standart olarak da para yatırabilirsiniz. Para yatırma işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak cüzdanınızı seçmelisiniz. Ardından ödeme yönteminizi belirlemeli ve satın almak istediğiniz kripto para birimini seçmelisiniz. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra “Para Yatır” butonuna basarak işlemi tamamlamalısınız.

Yukarıda da görüldüğü üzere para yatırma işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Her ne kadar yukarıda anlatılan yöntemler internet sitesi için olsa da söz konusu borsanın uygulamasını da kullanarak para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kripto Para Çekim İşlemi Nasıl Yapılır?

Kripto Para Çekim İşlemi Nasıl Yapılır?
Kripto Para Çekim İşlemi Nasıl Yapılır?

StormGain kripto para çekimi işlemi, son derece kolay ve güvenle yapılabilmektedir. Çekim işlemini başarıyla gerçekleştirebilmek için aşağıda anlatılan adımları takip edebilirsiniz. İşte, adım adım kripto para çekim işlemi…

1.     Cüzdana Para Çekimi

Herhangi bir kripto para cüzdanına çekim işlemi yapacaksanız öncelikli olarak hesabınıza girmeniz gereklidir. Hesabınıza girdikten sonra cüzdanlar bölümüne tıklamalı ve hemen ardından çekmek istediğiniz kripto para birimini seçmelisiniz. Tüm bu işlemlerin ardından “Para Çekme” butonuna basarak işlemi tamamlamalısınız.

2.     Kripto Para Transferi

StormGain borsası kripto para transferi oldukça kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Transferi başarıyla yapabilmek için öncelikli olarak cüzdan adresinizi doğru bir şekilde ekrana yapıştırmalısınız. Ardından aktarılacak olan kripto para birimi seçmelisiniz. Kripto para birimini seçtikten sonra para çekme seçeneğine girmeli ve iki faktörlü kimlik doğrulama işlemini yapmalısınız.

StormGain Kripto Para Cüzdanı Nedir? İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

StormGain kripto para cüzdanı sayesinde varlıklarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Ayrıca, söz konusu kripto para cüzdanı sayesinde varlıklarınızı da dönüştürebilirsiniz. StormGain borsası tarafından özel olarak oluşturulan bu cüzdanda üst düzey güvenlik önlemleri de bulunmaktadır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanılan bu cüzdan Android, İOS, Windows, MacOS işletim sistemleri ile Huawei cihazlarda kullanılabilmektedir. Kullanıcılar, özel olarak oluşturulan bu cüzdana 7 gün 24 saat boyunca dünyanın her yerinden ulaşabilmektedir. İşte, kripto para cüzdanını indirebileceğiniz bağlantı seçenekleri…

Üye olurken BNS62087443 tavsiye kodunu belirterek hem siz hem de ben kazanabiliriz.

StormGain Borsasının Avantajları Nelerdir?

StormGain borsası avantajları ile son derece dikkat çekiyor. Kullanıcılar, söz konusu borsa içerisinde çeşitli avantajlardan yararlanarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor. İşte, söz konusu borsanın üyelerine sunduğu avantajlar…

  • Söz konusu borsa, kullanıcılarına kaldıraç sistemini sunmaktadır.
  • StormGain borsasında kredi kartıyla para yatırma komisyonu oranı %0 olarak belirlenmiştir.
  • Kullanıcılar, bu borsada çeşitli bonuslar kazanabilmektedir.
  • Kullanıcılar, mobil uygulamayı kullanarak mining işlemi yapabilmektedir.
  • Borsada ki çekim işlemlerinde iki faktörlü kimlik doğrulama uygulaması yapılmaktadır.
  • Kullanıcılar, arkadaşlarını davet ederek çeşitli ödüller alabilmektedir.
  • Ayrıca, borsaya yatırılan paralar sayesinde faiz kazancıda elde edilebilmektedir.

StormGain Mining İşlemi Nasıl Yapılır?

StormGain Mining İşlemi Nasıl Yapılır?

StormGain mining işlemi sayesinde ücretsiz olarak Bitcoin kazanabilirsiniz. Madencilik işlemine başlayabilmek için öncelikli olarak kripto para borsasına üye olmalısınız. Ardından söz konusu borsanın mobil uygulamasını indirmeniz gereklidir. İndirme işlemini yapabilmek için yukarıda paylaştığımız bağlantı seçeneklerinden herhangi birini kullanabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra hesabınıza giriş yapınız. Ardından uygulamayı açarak daha fazla seçeneğine basınız. Tüm bu işlemleri başarıyla yaptıktan sonra “Kripto Madencisi” adı altında bir sekme karşınıza gelecektir. Bu sekmeye tıklayarak mining bölümüne giriş yapınız. Mining bölümüne giriş yaptıktan sonra her 4 saatte bir etkinleştir butonuna basarak kazım işlemini tamamlayınız.

StormGain Mining Alt Limiti Nedir?

StormGain borsası mining işleminde alt limit uygulaması bulunmaktadır. Borsa tarafından belirlenen alt limit ücreti 10 dolar olarak belirlenmiştir. Kazancınız 10 dolara ulaştıktan sonra Bitcoinlerinizi borsaya aktarabilir ve işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, referans bağlantınızı kullanarak üye olan kişilerden de 3 dolar gelir elde edebilirsiniz.

Bitcoin Mining Yasal Mı?

StormGain borsası üzerinden yapılacak olan Bitcoin Mining işlemleri tamamen yasaldır. Kullanıcılar, uygulamayı kullanarak son derece kolay ve pratik bir şekilde Bitcoin kazanabilmektedir. Güvenilir bir platform olan söz konusu borsa, aynı zamanda “Blok Zincir Birliği” üyesidir. Sizlerde, uygulamayı kullanarak mining işlemi yapabilir ve hemen Bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz.

StormGain yorumlar ve kullanıcı deneyimleri incelendiğinde pek çok kişinin mining yaparak para kazandığını görmek mümkün. Detaylı olarak ele aldığımız bu yazımızın sonunda StormGain hakkında sık sorulan sorulara da kısaca yanıt vermek istiyoruz. Sizlerinde merak ettiği sorular var ise yorumlar kısmından lütfen bizlere iletiniz.

[togglegroup type=”popout”]


[/togglegroup]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir