1. Anasayfa
 2. Güncel Finans Haberleri

Profesyonel ve Çözüm Odaklı Fotoselli Kapı Hizmetleri


0

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak 2002 yılından beri değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Alanında uzman ekibimiz başta fotoselli kapı hizmetleri olmak üzere, birçok farklı alanda değerli müşterilerimize hizmet veriyor. Üstelik uzman ekibimiz, teknolojinin getirdiği tüm imkanlardan yararlanıyor ve sektörün yeniliklerini takip ediyor.

Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için çözüm odaklı profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyor. Tüm bunların yanı sıra şirketimiz, tüm alanlarda olduğu gibi fotoselli kapı hizmetlerinde de değerli müşterilerine onarım hizmeti sağlıyor. Profesyonel onarım hizmeti sayesinde arızalı ürünler en kısa süre içerisinde çalışır hale getiriliyor.

Fotoselli Kapı Çeşitleri ve Kullanım Alanları

uygun-banka-kredisi-fotoselli-kapi-cesitleri-ve-kullanim-alanlari
Fotoselli Kapı

Fotoselli kapı çeşitleri kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Focus kapı otomasyon sistemleri olarak müşterilerimize bu kapı çeşitlerini sunuyoruz; Yana kayar kapılar, teleskopik kapılar, hermetik kapılar ve açkı mekanizma sistemleri. Değerli müşterilerimiz bu kapı çeşitlerinden herhangi birini tercih ederek firmamıza bildirebiliyor.

Firmamız, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra çalışmalarına en kısa süre içerisinde başlıyor. Tüm bunların yanı sıra bu kapı türünün kullanım alanları da oldukça farklıdır. Yana kayar kapılar genellikle alışveriş merkezlerinde kullanılmaktadır.

Teleskopik kayar kapılar ise hastane giriş ve çıkışlarında kontrolü sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Ayrıca, hermetik kapı olarak adlandırılan bir türde bulunmaktadır. Bu kapı türü, ameliyathane girişlerinde kullanılmaktadır. Açkı mekanizma sistemleri ise genellikle lavabo girişlerin de işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Neden Fotoselli Kapı Türünü Tercih Etmeliyim?

Fotoselli kapı türü, farklı amaçlar doğrultusunda tercih edilmektedir. Genellikle işletmeler, bu kapı türünü bölgenin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanmaktadır. Bazı işletmeler ise bu kapı türünü sadece dekoratif amacıyla kullanmak istemektedir. Hastaneler ise ameliyathane girişlerini kontrol altına almak ve ameliyathanenin güvenliğini sağlamak amacıyla bu kapı türünü tercih etmektedir.

Fotoselli kapı türü hakkında daha detaylı bilgilere erişmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, 0 216 312 28 08 nolu telefon numarasından bizleri arayarak her türlü soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Garanti ve Onarım Hizmetleri

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak değerli müşterilerimize garanti ve onarım hizmeti de sunuyoruz. Kullanıcı kaynaklı olmayan tüm arızalara profesyonel ekibimiz en kısa süre içerisinde müdahale ederek kapının onarımını sağlıyoruz.

Değerli müşterilerimize sunduğumuz çeşitli hizmetler ve ayrıcalıklar hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Focus Kapı Otomasyon Sistemleri Olarak Sunduğumuz Diğer Hizmetler

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak 2002 yılından beri değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İşte, değerli müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmetler;

 • Seksiyonel kapı çözümleri,
 • Yükleme rampaları,
 • Yükleme körüğü çözümleri,
 • Yüksek hızlı PVC kapılar,
 • Bahçe kapısı otomasyonları,
 • Bariyer sistemleri,
 • Kepenk sistemleri,
 • Fotoselli kapı sistemleri,
 • PVC Perde hizmetleri ve
 • Döner kapı hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Sunduğumuz tüm hizmetler, Focus kapı otomasyon sistemleri güvencesi altındadır. Hizmetlerimizin tamamında garanti ve onarım seçeneklerini de müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca, şirketimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sizlerden gelen talepleri de en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor ve işleme koyuyor.

Fotoselli kapı sistemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz. Bizlerle iletişim kurabilmek için 0216 312 28 08 nolu telefon numarasını ya da 0532 492 97 00 nolu telefon numarasını kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra şirketimize 0539 491 28 08 nolu WhatsApp numarasından da ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir