1. Anasayfa
  2. Güncel Finans Haberleri

İnternetten Para Kazandıran Mobil Uygulamalar | 2021


0

İnternetten para kazandıran mobil uygulamalar listesini sizler için hazırladık. Küçükten büyüğe herkesin elinde olan akıllı telefonlar günlük hayatta işlerimizi kolaylaştırdığı biliniyor. Akıllı telefonlar sayesinde sevdiklerimizle konuşuyoruz, mesajlaşıyoruz, resim ve çekiyoruz bunun yanında internete giriyoruz. Tüm bu yaptığımız aktiviteler gibi akıllı telefonlarınızdan para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere internetten para kazandıran mobil uygulamalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Akıllı telefonlarınızdan zamanınız olduğunda internetten para kazandıran mobil uygulamalar sayesinde küçük çaplı kazançlar sağlayabilirsiniz. Küçük rakamlar sizleri mutlu ediyorsa bu yazı sizin için hazırlandı.

Akıllı Telefondan Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

uygun-banka-kredisi-akilli-telefondan-para-kazandiran-mobil-uygulamalar
İnternetten Para Kazandıran Mobil Uygulamalar | 2021

İnternetten para kazandıran mobil uygulamalar listesini sizler için hazırladık. İşte, hazırladığımız o muhteşem liste…

1. App Karma

App Karma mobil uygulaması, h Google Play Store ve App Store’dan indirilebileceğiniz para kazandıran uygulamalardan biridir.  Uygulamanın 1 milyon üzerinden kullanıcısı olmakla birlikte sizlere günlük görevler veriliyor. Bu verilen görevlerin tamamı akıllı telefonunuzdan tamamlayabileceğiniz görevlerdir. Sonuçta verilen bu görevleri bitirdiğiniz zaman bir miktar para kazanıyorsunuz. Uygulama da ödemeleriniz nakit olarak alabileceğiniz gibi kazancınızı uygulamanın size sunduğu hediye kartı şeklinde de alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Binance Nedir, Nasıl Kullanılır? | 2021

2. PanelPlace

PanelPlace mobil uygulaması, netten para kazandıran mobil uygulamalar arasında anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir mobil uygulamadır.  PanelPlace mobil uygulaması App Store’da Google Play Store’da bulunan bir uygulamadır.  Bu uygulamada kazanmak için sizlere anketler diğer firmalar tarafından gönderilmektedir.  Sizlerde bu anketleri kendinize uygun bir şekilde cevaplayarak uygulamadan para kazanabilirsiniz.

Anket siteleri arasında en yüksek ödemeyi yapan PanelPlace mobil uygulaması olduğu biliniyor. Ödemeler konusunda alt limit vardır. Alt limite ulaşmadan ödeme talep edemiyorsunuz. Uygulamanın olumsuz yönü ise üyelik oluşturma işleminin web sitesi üzerinden yapılması zorunluluğudur. Bununla birlikte bu işlemi sadece bir defa yapmanız yeterlidir.

3. İnternetten Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Listesinde CashPrite İsimli Uygulamada Yer Alıyor

Cashprite mobil uygulaması ile para kazanmak oldukça kolay. Bunun için yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve üyelik bilgilerini doldurarak kayıt olmak olacaktır. Burada para kazanma mantığı ise; uygulama indirme, ücretsiz oyun denemek, anket doldurmak ve video izlemek gibi görevleri yerine getirerek para kazanmanızdır. Kazandığınız paraları almak için PayPal, hediye çeki olarak alabilirsiniz. Ayrıca AppStore veya PlayStore bakiyesi olarak alabilirsiniz.

4. Tap Make Money: Cash Rewards

İnternetten para kazandıran mobil uygulamalar arasında yerini alan diğer uygulama ise tap make money mobil uygulamasıdır. Uygulama da para kazanmak için yapmanız gereken hesabınıza gelen uygulama indirme görevleri, video izleme ve yorum yapma gibi görevleri yerine getirmenizdir.

Uygulama sizler yaptığınız her görev için bir miktar ödeme yapıyor. Son olarak arkadaşlarınızı mobil uygulamaya davet ederek daha fazla para kazanabilirsiniz. Referans sistemi sayesinde arkadaşlarınızın getirdiği üyelerden sizlerde komisyon alıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir