1. Anasayfa
 2. Güncel Finans Haberleri

Uygun Fiyatlı Asansörlü Şehir İçi Nakliyat mı Arıyorsunuz?


0

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak şehir içi nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. 26 Yılın getirdiği tecrübe ve heyecan ile şehir içi eşya taşıma işlerinizi aynı gün içerisinde gerçekleştiriyoruz.  7 Gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimize hizmet veren şirketimiz, ayrıca asansörlü taşımacılık ayrıcalığını da sizlere sunuyor.

Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanan müşterilerimiz hem zamandan tasarruf ediyor hem de eşyalarını güvence altına alıyor. Tüm bunların yanı sıra Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak geniş araç filosu, uzman ekip ve profesyonel hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam ediyoruz.

Profesyonel Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak profesyonel ekibimiz ile sizlere şehir içi nakliyat hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz şehir içi eşya taşıma hizmeti sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. İşte, şehir içi ev taşıma hizmeti kapsamında yaşayacağınız ayrıcalıklar;

 • Şehir içi nakliyat işlemi bilindiği üzere son derece stresli bir iştir. Fakat, şirketimiz var olan bu stresinizi en alt seviyeye indiriyor ve eşyalarınızı güvenle taşıyor.
 • Özfilo Evden Eve Nakliyat olarak, eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalıyor ve sizlerle sözleşme imzalıyoruz. İmzaladığımız bu sözleşme sayesinde yaşanabilecek mağduriyetleri en aza indiriyoruz.
 • İşlerinizi aksatmadan İstanbul şehir içi nakliyat hizmetini aynı gün içerisinde tamamlıyoruz.
 • Tüm bunların yanı sıra sizlere hem ücretsiz montaj hem de ücretsiz keşif avantajlarını sunuyoruz.

Yukarıda da görüldüğü üzere şehir içi ev taşıma hizmetinde sizlere oldukça önemli kolaylıklar sağlıyoruz. Hem stressiz hem de güvenle taşınmak için bizlerle iletişime girebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz keşif imkanımızdan yararlanarak ayrıntılı fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Uygun Fiyatlı Asansörlü Şehir İçi Nakliyat mı Arıyorsunuz?

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak, siz değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti de sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve son teknoloji asansörlerimiz sayesinde nakliyat işinizi oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlıyoruz.

Asansörlü taşımacılık hizmeti ile birlikte ayrıca eşyalarınızın güvenliği de artıyor. Tüm bunların yanı sıra diğer nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi siz değerli müşterilerimize özel sigorta da yapıyoruz. Yapılacak olan bu sigorta sayesinde oluşabilecek mağduriyetlerin önüne de geçmiş oluyoruz.

Asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanabilmek için mutlaka randevu almanız gereklidir. Randevu talebinde bulunmak için 0532 362 00 16 ya da 0 212 266 04 55 nolu telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Şehir içi nakliyat hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize oldukça uygun fiyatlar sunmaktayız. Sunduğumuz uygun fiyatları ise önceden belirlediğimiz bazı kriterlere göre oluşturmaktayız. İşte, şehir içi nakliyat fiyatlarımızı etkileyen o kriterler;

 • Gidilecek olan mesafe,
 • Çıkılacak ve inilecek kat sayısı,
 • Eşyaların durumu,
 • Asansörlü taşımacılık hizmetinin uygulanıp uygulanmayacağı,
 • Personel sayısı ve
 • Araç tipi fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Ücretsiz olarak yapacağımız keşif doğrultusunda yukarıda ki kriterleri de baz alarak değerli müşterilerimize tekliflerimizi iletmekteyiz. Sizlerde Özfilo Evden Eve Nakliyat güvencesinden yararlanmak için ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0 532 362 00 16 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden Özfilo Evden Eve Nakliyat Şirketini Tercih Etmeliyim?

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için 26 yıldır kesintisiz olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. 26 Yıldır olduğu gibi yarınlarda da en iyi hizmeti verebilmek için araçlarımızın bakımını düzenli olarak yapıyor, uygun fiyatlandırma politikamızı işletiyor ve eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyoruz.

Gerek şehir içi nakliyat gerekse şehirlerarası evden eve nakliyat da sizlere 7 gün 24 saat boyunca destek veriyoruz. Sizlerde şirketimizin ayrıcalıklarından yararlanmak ve güvenle taşınmak için 0532 362 00 16 nolu telefon numarasını arayabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir