1. Anasayfa
  2. Güncel Finans Haberleri

Yaşam Çiçeği Kolyesi: Geceye Damga Vuran Bir İmza


0

Yaşam çiçeği kolyesi, son derece mükemmel bir tasarıma sahiptir. Karadeniz kuyumculuk işletmeleri olarak tasarladığımız bu kolye, bayanlarımızın güzelliğine güzellik katmaktadır. Modern tasarım çizgileriyle harmanlanan yaşam çiçeği kolyesi, 14 ayar altın kullanılarak yapılmıştır. Üzerinde yer alan desenleriyle dikkat çeken bu ürünümüz, bayanlarımıza aynı zamanda pozitif bir enerji de sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Karadeniz kuyumculuk olarak değerli müşterilerimize onlarca farklı ürün de sunmaktayız. Üstelik sunduğumuz tüm ürünlerimizde hızlı kargo seçeneği ve ömür boyu garanti de vermekteyiz. Satış öncesi ve satış sonrası güler yüzlü hizmetimizden yararlanabilmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Yaşam Çiçeği Kolyesi İle Güzelliğinize Güzellik Katın

Yaşam çiçeği kolyesi, modern tasarım çizgilerine sahip olan ve takan kişiye pozitif enerji veren ürünlerimizden biridir. Mükemmeliyetçi bir tasarıma sahip olan bu ürünümüz aynı zamanda anlamıyla da dikkat çekmektedir. Üzerinde yer alan geometrik şekiller, yer yüzünün dengesini ve sırlarını temsil etmektedir.

Zarif ve modern bir görüntüye kavuşmak isteyenlerin ilk tercihi olan yaşam çiçeği kolyesi, 14 ayar altın kullanılarak yapılmıştır. Sadece 4 gr ağırlığında olan bu ürünümüz 1 iş günü ile 7 iş günü arasında kargoya verilmektedir.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde de ömür boyu garanti şansını müşterilerimize sunuyoruz. Muhteşem bir tasarıma sahip olan ve günümüzün en dikkat çeken kolyelerinden biri olan yaşam çiçeği kolyesini internet sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

İnternet sitemizin yanı sıra işletmemizi ziyaret ederek bu kolyeye kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kolyemiz hakkında daha ayrıntılı bilgilere erişmek için 0 541 432 38 91 nolu telefon numarasından dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Karadeniz kuyumculuk işletmesi olarak 1989 yılından beri aralıksız bir şekilde değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörün getirdiği tüm yenilikleri takip ediyor ve modern tasarımlar oluşturabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst düzey de tutan işletmemiz hem satış öncesi hem de satış sonra güler yüzlü personelleriyle müşterilerimize hizmet veriyor. Ayrıca, Karadeniz kuyumculuk işletmelerinden alışveriş yapan kullanıcılarımız ömrü boyu garanti seçeneğimizden de ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra firmamız, müşteri memnuniyetini arttırabilmek için en uygun ödeme seçeneklerini de sunuyor. İnternet sitemizden ya da fiziksel mağazalarımızdan yapılan tüm alışverişlerde taksitlendirme seçeneğimizde bulunuyor.

Müşterilerimize Hangi Ürünleri Sunuyoruz?

Değerli müşterilerimize onlarca farklı ürün çeşidimizi sunuyoruz. Müşterilerimiz gerek internet sitemizden gerek ise işletmelerimizde yer alan ürünlerden herhangi birini seçerek alışverişlerini kolaylıkla tamamlıyor. İşte, müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünler;

  • Birbirinden kaliteli pırlantalarımız,
  • Modern ve zarif tasarıma sahip olan kolye ve zincirlerimiz,
  • Özel günleriniz için tasarlanan yüzük ve alyanslarımız,
  • Tüm bunların yanı sıra %100 altından yapılma bileklerimiz, küpelerimiz ve bileziklerimiz bulunmaktadır.

Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü ve diğer özel günleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Özel günlerinizde hediye seçebilmek için güler yüzlü personellerimiz size en iyi hizmeti sunacaktır. Ayrıca, internet sitemizi de kullanarak avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilir ve en doğru seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimizde farklı miktarlarda taksitlendirme seçeneğimizde bulunmaktadır.

Başta yaşam çiçeği kolyesi olmak üzere tüm ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için işletmemizi ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 0 541 432 38 91 nolu telefon numarasını arayabilir veya info@karadenizkuyumculuk.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra internet sitemizde yer alan iletişim formunu da doldurarak her türlü soru ve görüşlerinizi kolaylıkla bize iletebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir