1. Anasayfa
 2. Banka Kampanyaları

10 Bin TL Kredi Garanti Bankasına Başvuran Herkese Verilecek


0

Garanti Bankası, geçtiğimiz günlerde yaptığı özel bir açıklamayla yeni kredi paketlerini resmi olarak duyurdu. Yapılan açıklamaya göre hazırlanan dört farklı paketinden herhangi birine başvuran kişiler, kredilerini son derece kolay bir şekilde alabilecek. Dilerseniz, Garanti Bankasına başvuran herkese 10 Bin TL kredi duyurusunu gelin biraz daha ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

Garanti Bankası Herkese 10 Bin TL Kredi Veriyor!

Koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik olarak oldukça zor durumdan geçen vatandaşlara bir iyi haber de Garanti Bankasından geldi. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kapsamında herkese 10 Bin TL kredi vereceğini duyurdu.  Söz konusu duyurunun ardından genel başvuru şartları da Garanti Bankası tarafından ilan edildi.

Genel başvuru şartlarını sağlayan kişiler, hazırlanan kredi paketlerine de son derece kolay bir şekilde başvurabilecektir. Dilerseniz, Garanti Bankası tarafından belirlenen başvuru şartlarını gelin birlikte inceleyelim.

Herkese 10 Bin TL Kredi Başvurusu İçin Aranan Genel Şartlar

Herkese 10 Bin TL kredi için Garanti Bankası geçtiğimiz günlerde genel başvuru şartlarını yayınladı. İşte, yayınlanan genel başvuru şartları…

 • Garanti Bankası tarafından açıklanan kredi paketine başvuru yapabilmek için öncelikli olarak 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
 • Başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanabilmesi için mutlaka kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.
 • Ayrıca, herkese 10 Bin TL kredi paketine de başvuru yapabilmek için gelir belgesine de ihtiyaç duyulmaktadır.

Yukarıda yer alan başvuru şartlarını sağlayan kişiler, Garanti Bankasının hazırladığı kredi paketine kolaylıkla başvurabilecektir. Ayrıca, gerekli şartları sağlayan ve kredi notu oldukça yüksek olan bireyler de 100.000 TL’ ye kadar ekstra kredi çekebilecektir.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

10 Bin TL Kredi Garanti Bankasına Başvuran Herkese Verilecek

En uygun kredi kampanyası arasında yer alan Garanti Bankası kredi başvurusu, son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Garanti Bankası tarafından hazırlanan kredi paketlerine başvurmak isteyen kişiler, bankaların herhangi bir şubesine gidebilir, internet bankacılığını kullanabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir.

Garanti Bankasından Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Garanti Bankasından ne kadar kredi alabileceğinizi oldukça kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenmek için aşağıda anlatılan adımları takip edebilirsiniz.

 • Garanti Bankasından ne kadar kredi alabileceğinizi merak ediyor iseniz öncelikli olarak Garanti Bankası Hızlı Kredi seçeneğine tıklamanız gereklidir.
 • Söz konusu bağlantı seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza başvuru formu çıkacaktır.
 • Karşınıza çıkan bu başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalı ve formu göndermelisiniz.

Yukarıda yer alan işlemi yaptıktan sonra dakikalar içerisinde ne kadar kredi alabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca, eğer kredi notunuz oldukça yüksekse 100.000 TL’ ye kadar kolaylıkla Garanti Bankasından kredi alabilirsiniz.

Kredi Notu Nedir?

Kredi notu, 2004 yılında ülkemizde uygulanmaya başlanan dinamik derecelendirme sistemidir. Bankalara olan ödemelerin baz alındığı bu not 1 ile 1900 arasına tekabül etmektedir.

Bankalar, müşterilerine kredi vermeden önce, belirlenen kredi notunu incelemekte ve bu doğrultuda kredi onayı vermektedir. Peki kredi notu etkileyen faktörler nelerdir? İşte merak edilen bu sorunun yanıtını…

 • Kredili ürün ödeme alışkanlıkları kredi notunu %35 oranında etkilemektedir.
 • Mevcut hesap ve borç durumunuz yine kredi notuna %35 oranında etki etmektedir.
 • Yeni aldığınız kredi açılışı da kredi notuna %11’lik bir etkiye sahiptir.
 • Kredi kullanım miktarınız kredi notuna %10 oranında pozitif bir katkı sağlamaktadır.
 • Ayrıca, bankalar tarafından belirlenen diğer kriterler de kredi notuna %9 oranında bir etkiye sahiptir.

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Kredi notu öğrenme işlemini yapabilmek için öncelikli olarak www.findeks.com.tr adresine gitmelisiniz. Söz konusu adrese gittikten sonra 6 TL ödeme yaparak kredi notunuzu kolaylıkla öğrenebilir ve Garanti Bankasının sunduğu herkese 10 Bin TL kredi paketine de başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası 10 Bin TL kredi Hakkında Merak Ettikleriniz

Bankalar kredi musluklarını açtılar. Kimi gelir belgesiz kredi imkanı sunarken kimi de hızlı kredi avantajı ile 10 Bin TL kredi vermektedir. Garanti bankası kredi kampanyaları arasında da yer alan 10 Bin TL kredi avantajı için sık sorulan sorulara yanıt vermek istedik. Sizlerin de merak ettiği sorular var ise lütfen yorum alanından bizlere yazınız.

[togglegroup type=”popout”]
[/togglegroup]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir