1. Anasayfa
 2. Güncel Finans Haberleri

Profesyonel Seksiyonel Kapı Çözümleri | 2021


0

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak 18 yıldır olduğu gibi müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Firmamız, teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri takip ediyor ve müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak başta Seksiyonel kapı hizmetleri olmak üzere müşterilerimize farklı olanaklar sunuyoruz.

Uzman ekibimiz, müşterilerimizden gelen tüm talepleri inceliyor ve profesyonel çözümler üretiyor. Tüm bunların yanı sıra ürünlerimizi, uygun fiyat garantisi adı altında müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimizde 2 yıllık garanti de imkânı da sağlıyoruz.

Seksiyonel Kapı Nedir?

Seksiyonel kapı, poliüretan kullanılarak üretilen ve oldukça özel bir yapıya sahip olan endüstriyel kapılardır. Söz konusu bu kapılar, bulunduğu konumu her türlü tehditten koruyabilmektedir. Ayrıca, özel olarak üretilen bu kapılar sayesinde ürünlerinizi de her türlü hava akımına karşı güvence altına alabilirsiniz.

Seksiyonel Kapı Çeşitleri Nelerdir?

uygun-banka-kredisi-seksiyonel-kapi-cesitleri-nelerdir
Seksiyonel Kapı

Seksiyonel kapı çeşitleri kullanım alışkanlıklarına göre farklılık gösterebilmektedir. Focus kapı otomasyon sistemleri olarak endüstriyel kapı, Full Vision kapı ve garaj kapısı olmak üzere farklı türler de kapı hizmeti sunmaktayız. Endüstriyel kapı türü olarak gösterilen ürünler, genellikle sanayi kuruluşları tarafından tercih edilmektedir.

Full Vision kapı olarak adlandırılan ürünler ise çeşitli restoranlar ile otomobil galerileri tarafından tercih edilmektedir. Diğer kapı türlerine göre bu kapı türü son derece şık bir cam tasarıma sahiptir.

Tüm bunların yanı sıra birde garaj kapısı olarak adlandırılan ürün hizmetimiz de bulunmaktadır. Söz konusu bu ürün genellikle bireysel müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca, bu kapı türü fabrika giriş ve çıkışların kontrol altında tutulabilmesi için de kullanılmaktadır.

Başka Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak müşterilerimize oldukça farklı hizmetler de sunuyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ise şu şekildedir;

 • Seksiyonel kapı,
 • Yükleme rampaları,
 • Yükleme körüğü,
 • Yüksek hızlı PVC kapılar,
 • Fotoselli kapı,
 • Bahçe kapısı otomasyonları,
 • Kepenk sistemleri,
 • Bariyer sistemleri,
 • PVC perde ve
 • Döner kapı hizmetlerini değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Sunduğumuz bu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgilere erişebilmek için internet sitemizi ziyaret edebilir veya 0216 312 28 08 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Seksiyonel Kapı Fiyatları Ne Kadar?

Seksiyonel kapı fiyatları, çeşitli etkenlere ve isteklere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Focus kapı otomasyon sistemleri olarak uyguladığımız fiyatlandırma politikasında baz aldığımız etkenler ise şu şekildedir;

 • Ürün montajı yapılacağı yerin konumu,
 • Kör kasaya gereksinim duyulup duyulmayacağı,
 • Kapı da istenilen özellikler ve aksesuarlar fiyatlarımızı doğrudan etkilemektedir.

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak 2021 yılında belirlediğimiz en düşük ücret ise 6,840 TL olarak açıklanmıştır. Fiyatlandırma politikamız hakkında ayrıntılı bilgilere erişmek ve teklif alabilmek için bizleri arayabilir veya 0539 491 28 08 nolu WhatsApp numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sunduğumuz Garanti Süresi Ne Kadar?

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak müşterilerimize 2 yıl garanti sunmaktayız. 2 Yıl boyunca kullanıcı kaynaklı olmayan tüm arızalarda ekibimiz ücretsiz bir şekilde müdahale etmektedir. Herhangi bir arıza durumunda bizlere mail atabilir veya 0 216 312 28 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca, ofisimize de gelerek durum hakkında bizleri bilgilendirebilirsiniz.

Seksiyonel kapı, Focus kapı otomasyon sistemleri güvencesiyle yapılmaktadır. Uzman personellerimiz tarafından yapılan bu ürünler de ücretsiz montaj hizmeti de sunmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için 0 216 312 28 08 nolu telefon numarasını arayabilir veya info@focuskapi.com mail adresine mail atabilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizde yer alan iletişim formunu da doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir
Sanal Kart Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir