1. Anasayfa
  2. Konut Kredisi

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti | 2021


0

Konut kredisinde uygulanan faizlerin azaltılması ve esnek ödeme planının uygulanmasıyla birlikte birçok kişi ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Özfilo evden eve nakliyat şirketi olarak hayallerinizi 26 yıldır kesintisiz olarak gerçeğe dönüştürme de bizlerde katkı sunuyoruz. Sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak tüm yenilikleri takip ediyor ve İstanbul evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Tüm bunların yanı sıra ücretsiz olarak sunduğumuz sigortayla da eşyalarınızı nakliye süreci boyunca güvence altına alıyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

İstanbul evden eve nakliyat işini, Özfilo güvencesiyle profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Uzman ekiplerimiz taşınma öncesi adresinizi ücretsiz olarak ziyaret ediyor ve keşif görevi yaparak taşınma planı oluşturuyor. Tüm bu işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte değerli müşterilerimiz ile sigorta ve sözleşme aşamasına geçiyoruz.

Sigorta ve sözleşme işlemlerinin de başarıyla tamamlanmasıyla birlikte belirtilen tarih aralığında nakliye işlemine başlıyoruz. Nakliye süreci boyunca eşyaların zarar görmemesi için azami derece de dikkat gösteriyoruz.

Nakliye işinin başarıyla tamamlanmasıyla birlikte uzman personelimiz ev içerisinde yer alan tüm montaj işlemlerini de ücretsiz olarak yapıyor. Yukarıda da görüldüğü üzere profesyonel ekibimiz evde eve nakliyat işlemini en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmalarını tamamlıyor.

2021 Yılında İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?

uygun-banka-kredisi-2021-yilinda-istanbul-evden-eve-nakliyat-fiyati-ne-kadar
İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti | 2021

İstanbul evden eve nakliyat fiyatı, bazı kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özfilo olarak fiyatlandırma politikamızı aşağıda yer alan etmenlere göre yapıyoruz. İşte, fiyatlandırma politikamıza etki eden çeşitli kriterler…

  • Şehir içi nakliye ve şehirlerarası nakliyat hizmetinin verileceği adreslerinin uzaklığı, fiyatlandırma politikamızı doğrudan etkilemektedir.
  • Nakliye hizmeti sırasında kullanılacak asansör tipi, fiyatlandırma politikamızı etkilemektedir.
  • Nakliyenin büyüklüğü veya küçüklüğü de fiyatlandırma politikamıza doğrudan etki edebilmektedir.
  • Tüm bunların yanı sıra nakliye esnasında yer alan personel sayısı da fiyatlandırma politikamıza etki edebilmektedir.

Yukarıda fiyatlandırma politikamızı etkileyen tüm kriterleri sizler için özel olarak derledik. Özfilo güvencesi adı altında fiyat almak isteyen müşterilerimiz, internet sitemizi ziyaret edebilir ve “Teklif Al” sayfasına giderek online formu doldurabilir. Online formu doldurduktan sonra profesyonel ekibimiz en kısa süre içerisinde sizleri arayacaktır.

Nakliye Hizmetinde Sigorta ve Sözleşmenin Önemi Nedir?

Özfilo İstanbul evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sigorta işlemi yapıyoruz. Ücretsiz olarak yaptığımız bu sigorta işlemi sayesinde meydana gelebilecek tüm olumsuzluklarında önüne geçiyoruz. Nakliye sırasında eşyaların zarar görmesi durumunda firmamız sigorta kapsamında eşyaların değerini anında sizlere geri ödüyor.

Tüm bunların yanı sıra nakliye hizmetinden önce yapılan sözleşme sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz. Yapılan sözleşme sayesinde sürprizlerin önüne geçiyor ve çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Özfilo evden eve nakliyat şirketi hakkında daha fazla bilgi almak için 0532 362 00 16 nolu telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bizlere her türlü soru ve görüşlerinizi iletebilir, randevu talebinde bulunabilir veya ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, İstanbul Maltepe de bulunan ofisimizi de ziyaret ederek nakliyat hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra internet sitemizde yer alan iletişim formunu doldurabilir ya da info@ozfilonakliyat.commail adresinden bizlere 7 gün 24 boyunca ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve alanında uzman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hazırda bekliyor olacaktır. 26 Yıldır kesintisiz bir şekilde verdiğimiz İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi bugün de ve yarın da sürdürebilmek için çalışmalarınıza hız kesmeden devam ediyor olacağız.

 

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir