1. Anasayfa
  2. Bankalar

Kredi Kartı Puanım Nerelerde Geçerli


0

Kredi kartı puanlarınız sizin harcamalarınıza göre belirlenmektedir. Bankaların kredi kartı kullanıcılarına tanımladıkları puanlar, müşterilerinin kredi kartı alışverişlerini yükseltebilmek için uyguladıkları bir sistemdir. Her kredi kartının farklı puanları hesaplamaları ve farklı harcama noktaları bulunmaktadır. Peki, kredi kartı puanım nerelerde geçerli olmaktadır.

Kredi Kartı Puanım Nerelerde Kullanılır?
Kredi Kartı Puanım Nerelerde Kullanılır?

Advantage kredi kartınız var ise, puanlarınızı giyim mağazalarınızda, alışveriş marketlerinde ve akaryakıt istasyonlarında kullanabilirsiniz. Giyim mağazaları olarak, BoynerLC Waıkiki de kullanabilirsiniz. Alışveriş marketleri olarak, Migros ve Carrefour da kullanabilirsiniz. Akaryakıt olarak kullanmak istiyorsanız da, Total akaryakıt istasyonlarından puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Axcess Kredi Kartı Puanım Nerelerde Kullanılır?

Axcess Kredi kartı chip para puanlarınızı ise, İnternet alışveriş sitelerinde ve akaryakıt için kullanabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapmak istiyorsanız, Hepsiburada.comN11.com dan istediğiniz bir ürünü chip paralarınız ile alabilirsiniz. Akaryakıt istasyonlarından ise, Opet, Aygaz ve Petrol Ofisi nden kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir