1. Anasayfa
  2. Kredi Kartı

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar | 2021


0

Ev hanımlarına kredi veren bankalar listesini sizler için hazırladık… Bankaların çalışma şekilleri incelendiğinde genellikle çalışmayan kişilerle kredi imkanı sağlamaktadırlar. Ancak ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar bulunuyor. Bu bankalardan birine başvuru yaparak kredi kartınızı alabilirsiniz. Anında kredi kartı kampanyaları ile devamlı reklam olan bankalar çalışan ve geliri olanlara kredi kartı vermektedirler. Bunun yanında ev hanımlarına kredi imkanı sunuyorlar. Detaylı araştırmalar sonucunda eşi vefat etmiş olan ev hanımlarının da kredi kartı alabildiklerini öğrendik.

Eğer sizde çalışmıyor ev hanımı olarak hayatınızı devam ettiriyorsanız sizlere aktaracağımız bankalardan online kredi kartı başvuru işlemi yapabilirsiniz. Banka gerekli işlemleri yaptıktan sonra kredi kartınız onaylanırsa kapınıza kadar kartınızı getiriyorlar.

Yazımızın devamında sizlere ev hanımlarına özel kredi kartı veren bankaları aktaracağız. 2021 yılının başından beri geliri olmayan ev hanımlarına kredi kartı sunan bankaların sayısı oldukça fazladır.

Ev Hanımına Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi 2021

uygun-banka-kredisi-ev-hanimina-kredi-karti-veren-banka-listesi
Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev hanımlarına hangi banka kredi kartı imkanı sunuyor diye merak edenler içinde detaylıca bankaları inceledikten sonra bu yazımızı sizler için hazırladık. Çoğu banka kefilsiz, gelir belgesiz kredi kartı veriyor. Bunun yanında bazı bankalar kredi sicili, notu ve ödemelerinin düzenine bakarak kredi kartı veriyor. Bu yüzden bankalar genelde müşterilerin hangi alan için kredi kartı aldıklarına bakılıyor.

İşte ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar;

  • TEB She Kart
  • Akbank Axess kredi kartı
  • Garanti Bonus Kart
  • Denizbank Bonus Kart
  • İş Bankası Maximum Kredi Kartı
  • Ziraat Bankası Kredi Kartı
  • Halkbank Paraf Kart

Ev Hanımlarına Çalışan Eş Üzerinden Kredi Kartı

Ev hanımlarına bir avantaj olarak sunulan bir fırsatta eşin çalışması durumunda ek kredi kartı başvurusu yapılarak ev hanımlarına kredi kartı alınabiliyor. Bu durumda ilk olarak eşinizin bir bankadan kredi kartının olması oldukça önemlidir. Eşinizin bankaya eşim için ek kredi kartı almak istiyorum diye bilgi vermesi yeterlidir. Bankalarda genelde bu işleme sıcak baktıkları için kredi kartınız en kısa sürede elinize geçecektir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvuru Onayı

Ev hanımları kredi kartı başvurusu işleminden sonra bankalar kişinin kredi puanına ve geçmiş ödemelerinin düzenli olup olmadığına bakacaktır. Eğer kredi puanınız sıfır ise banka işlemi reddetme yoluna gider. Böyle durumlar sıkça yaşandığı için öncelikle yapılması gereken kredi notunuzun yükseltilmesi olmalıdır. Burada sorunun çözümü için eşiniz üzerinden kredi kartı almanız olacaktır.

Eğer herhangi bir yerde çalışmıyor ve gelir belgenizde yoksa şubeye giderek başvuru yapmanız en doğru seçimdir. Çünkü bankadaki çalışanlar size kredi kartı vermek için tüm kampanyaların bilgisini paylaşacaktır. Sonuç olarak ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında en çok tercih edilen bankalar ise; İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, TEB, Yapı Kredi gibi bankalar ön plandadır.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir