1. Anasayfa
 2. Güncel Finans Haberleri

Netflix Üyelik Ücretleri Yüzde 50 Zamlandı! 2021 Netflix Abonelik Ücretleri


0

Netflix üyelik ücretleri zamlandı! Son dönemin en popüler çevrimiçi dizi ve film izleme platformlarından biri olan Netflix, beklenmedik bir şekilde Türkiye de ki üyelik ücretlerini arttırma kararı aldı. Alınan karar doğrultusunda temel paket, standart paket ve özel paketin ücretleri %50’ ye varan oranla arttı. İşte, Netflix üyelik ücretleri zamlandı haberinin detayları…

2021 Netflix Üyelik Ücretleri Zamlandı!

Netflix, geçtiğimiz günlerde aldığı karar doğrultusunda paket fiyatlarını arttırma yoluna gitti. Paket fiyatlarını arttıran Netflix platformu, zam kararını kullanıcılarına mail yoluyla bildirmeye başladı. İşte, mail yoluyla bildirilmeye başlanan güncel Netflix abonelik ücretleri

 • 1 Aylık Netflix temel paketi: 26,99 TL
 • 1 Aylık Netflix standart paketi: 40,99 TL
 • 1 Aylık Netflix özel paketi: 54,99 TL oldu.
2021 Netflix Üyelik Ücretleri Zamlandı!
2021 Netflix Üyelik Ücretleri Zamlandı!

Güncel Netflix abonelik ücretleri, bugün den itibaren kullanıcılara sunuldu. Her ne kadar şu an için mevcut kullanıcılar eski fiyatlandırma bilgisini karşılarında görse de abonelik yenileme zamanı yeni fiyatlar geçerli olacak. Dilerseniz, paketlerin genel özelliklerini gelin ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

1.     Netflix Temel Paketinin Detayları

Netflix temel paketine üye olan kullanıcılar film, dizi ve diğer içerikleri SD kalitesinde izleyebilmektedir. Ayrıca bu paketi satın alan kullanıcılar, aynı anda sadece 1 ekran da Netflix platformunu açabilmektedir. Netflix üyelik ücretleri zamlandı haberinden sonra temel paketinin güncel fiyatı ise 26,99 TL olarak belirlenmiştir.

2.     Netflix Standart Paketinin Detayları

Netflix standart pakete üye olan kullanıcılar, platform içerisinde yer alan tüm içerikleri HD çözünürlükte izleyebilmektedir. Standart paketi satın alan kullanıcılar, aynı anda 2 farklı ekranda da Netflix platformunu kullanabilmekte ve içerikleri 2 farklı mobil cihaza indirebilmektedir. Oldukça avantajlı özelliklere sahip olan Netflix standart paketinin güncel fiyatı ise 40,99 TL olarak belirlenmiştir.,

3.     Netflix Özel Paketinin Detayları

Netflix özel paketine üye olan kullanıcılar, platform içerisinde yer alan tüm içerikleri Ultra HD çözünürlüğünde izleyebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra özel pakete üye olan kullanıcılar, aynı anda 4 farklı ekran da Netflix platformunu kullanabilmekte ve içeriklerini 4 farklı mobil cihaza indirebilmektedir. Özellik bakımından son derece üst düzey olan Netflix özel paketinin güncel fiyatı ise 54,99 TL olarak belirlenmiştir.

2021 Netflix Üyelik Ücretleri Zamlandı!

Netflix Abonesi Nasıl Olunur?

Netflix abonesi olabilmek için aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz. İşte, adım adım Netflix aboneliği…

 • Netflix abonesi olabilmek için öncelikli olarak Netflix sitesine erişim sağlamalısınız.
 • Söz konusu bağlantı seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza üyelik alanının bulunduğu ekran gelecektir.
 • Gelen bu ekran da mail adresinizi sisteme giriniz ve hemen ardından başlayın butonuna basınız.
 • Açılacak olan ekranda da şifrenizi sisteme giriniz ve hemen ardından devam et butonuna basınız.
 • Devam et butonuna bastıktan sonra karşınıza gelen üyelik penceresinde, planları görüntüle seçeneğine tıkayınız.
 • Planları görüntüle seçeneğine tıkladıktan sonra kullanmak istediğiniz paketi seçiniz ve hemen ardından devam et butonuna basınız.
 • Devam et butonuna bastıktan sonra ödeme yöntemini seçiniz ve kredi kartı bilgilerinizi sisteme giriniz.
 • Tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra üyeliğiniz başarıyla oluşturulacaktır.

Herhangi bir nedenden ötürü Netflix’ den memnun kalmaz iseniz üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ayrıca, Netflix üyelik ücretleri zamlandı haberinden sonra platformun ne kadar üye kazanacağı ve kaybedeceği ise şimdiden merak konusu.

Netflix Üyelik Hakkında Merak Edilenler

2021 Netflix Üyelik Ücretleri Zamlandı!

Güncel Netflix üyelik ücretleri zamlandı haberimizin ardından yazımızda Netflix hakkında merak edilen pek çok soruya yanıt verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorularınız var ise lütfen yorumlarda bize iletiniz.

[togglegroup type=”popout”]
[/togglegroup]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir